Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zouheir El Graoui nadal w Stali Nysa

Zouheir El Graoui nadal w Stali Nysa

fot. PSG Stal Nysa

Zouheir El Graoui nie miał w zakończonym sezonie zbyt wielu szans na grę, a wszystko za sprawą limitów obcokrajowców. Pomimo tego, kiedy pojawiał się na boisku, wnosił coś dobrego. PSG Stal Nysa i sam zawodnik postanowili więc przedłużyć swoją współpracę na kolejny sezon.

Zouheir El Graoui od sezonu 2018/2019 występował w lidze francuskiej, najpierw w klubie Stade Poitevin Poitiers, a później w Tours VB. W 2020 roku został wybrany najlepszym przyjmującym rozgrywek we Francji. Do klubu z Nysy dołączył oficjalnie na początku stycznia 2022 roku. Teraz Stal Nysa postanowiła przedłużyć kontrakt z Marokańczykiem.To już kolejny zawodnik, który zdecydował się zostać w Nysie. Wcześniej klub poinformował o przedłużeniu kontraktów z Michałem Gierżotem oraz Tsimafei Zhukouskim, a także Kamilem Dembcem. Z zespołu, który nadal prowadzić będzie Daniel Pliński, odeszli natomiast między innymi Wassim Ben Tara, Kamil Kwasowski czy Rafał Buszek.

Przypomnijmy, że w tym sezonie PSG Stal Nysa po raz pierwszy od powrotu do PlusLigi awansowała do fazy play-off, a sezon zakończyła ostatecznie na 7. miejscu, pokonując w rywalizacji o tę lokatę Indykpol AZS Olsztyn.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: opr. własne, Stal Nysa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę