Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Zoran Gajić: Będziemy w stanie zorganizować wspaniałe wydarzenie

Zoran Gajić: Będziemy w stanie zorganizować wspaniałe wydarzenie

fot. CEV

Spotkanie z udziałem wysokich rangą urzędników CEV, w tym prezydenta CEV Aleksandara Boričicia oraz przedstawicieli w czterech krajach – Serbii, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii – które mają być gospodarzem CEV EuroVolley 2021 Women, odbyło się w piątek w hotelu Crowne Plaza w Belgradzie. Dyskusje toczyły się wokół promocji wydarzenia i zaplanowanych działań marketingowych, z uwzględnieniem bardzo szczególnych okoliczności pandemii koronawirusa.

Losowanie EuroVolley 2021 odbędzie się po zakończeniu wszystkich eliminacji, które mają się zakończyć najpóźniej 16 maja. W międzyczasie, każdy z czterech krajów-gospodarzy wyznaczy po dwóch ambasadorów, którzy będą pomagać w promocji kontynentalnej imprezy.Urzędnicy CEV i przedstawiciele czterech federacji narodowych omówili szereg innych kwestii, takich jak protokoły transportowe i zdrowotne, które stały się niezwykle ważne od czasu wybuchu światowego kryzysu zdrowotnego.

Żyjemy w trudnych czasach na całym świecie, nie tylko w Europie, ale sport może nam pomóc szerzyć dobre wibracje i pozytywną energię – powiedział wiceprezes CEV Renato Arena. – EuroVolley 2021 to emocjonujące i najważniejsze dla nas wydarzenie. Poprzez takie sportowe imprezy możemy przekazać każdemu dobrą wiadomość. Mimo wszystko nadal gramy w siatkówkę i robimy to trzymając się razem – jak członkowie tej samej drużyny. Siatkówka była jednym z pierwszych sportów, które wysyłały tak mocne przesłanie nadziei i odporności w czasach pandemii.

Jestem niezmiernie dumny, że mogę pełnić funkcję przewodniczącego komitetu organizacyjnego tego prestiżowego turnieju. Mamy tylko jedno oczekiwanie – że będzie to wielkie wydarzenie. Wszyscy czterej organizatorzy, a zwłaszcza Serbska Federacja Siatkówki, mają bogate doświadczenie i do tej pory zorganizowali wiele ważnych międzynarodowych zawodów, więc możemy zawieszać sobie wysoko poprzeczkę – powiedział Lubor Halanda, wiceprezes CEV ds. administracyjnych.

Serbia musi dostarczyć coś znacznie większego niż w 2011 roku, biorąc pod uwagę, że w tym czasie w hali Pionir było około sześciu lub siedmiu tysięcy ludzi, a teraz mamy arenę na 24 tysiące miejsc i chcemy ją zapełnić. Fani siatkówki to duże zadanie i główny temat tego spotkania. Planujemy świetną kampanię marketingową, nie tylko europejską, ale także globalną. Z pomocą CEV powinniśmy wszyscy razem współpracować i promować mistrzostwa Europy również na innych kontynentach. Mam nadzieję, że z pomocą wszystkich sieci społecznościowych i stacji telewizyjnych będziemy w stanie zorganizować wspaniałe wydarzenie i mistrzostwa, w których będą uczestniczyć ludzie na całym świecie – powiedział Zoran Gajić, prezes Serbskiej Federacji Siatkówki.

 

źródło: cev.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę