Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Znamy wstępny podział grup II ligi

Znamy wstępny podział grup II ligi

Jak poinformował na swoim profilu zespół MKS Olavia Oława, znany jest wstępny podział na grup II ligi kobiet i mężczyzn. MKS Olavia zagra tradycyjnie w grupie IV. U panów zespoły będą rywalizować w sześciu grupach, natomiast panie w czterech. 

Poniżej prezentujemy podział na grupy zarówno w II lidze kobiet, jak i mężczyzn. Jak informuje MKS Olavia Oława, start do nowego sezonu drugoligowego w sobotę 26 września, a ostatnie mecze w tym roku – 19 grudnia. Sporo jest zawirowań, bowiem w tej klasie rozgrywkowej u kobiet znalazło się 14 nowych drużyn, natomiast w II lidze mężczyzn – 18.



II liga mężczyzn:

Grupa 1:
GKS Stoczniowiec
SMS Police
Trefl Lębork
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
MKS STEICO Noteć Czarnków
LUKS Wilki Wilczyn
SPS Konspol Słupca
STALPRO Błyskawica Szczecin
SKS Gorzów Wielkopolski
Enea Energetyk Poznań

Grupa 2:
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
KS Metro Warszawa
Legia Warszawa
UMKS MOS Wola Warszawa
UKS Centrum Augustów
AZS UWM Olsztyn
UKS Międzyrzecka Trójka w Miedzyrzecu Podlaskim
KS Camper Wyszków

Grupa 3:
LKS Czarni Rząśnia
MKs Bzura
MMKS Lotnik Łęczyca
SMS PZPS I Spała
Arcobaleno Kasztelan Rozprza
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
AZS UMK Toruń
WKS Wieluń
LKS LUS Dobroń
KS Hetman Włoszczowa

Grupa 4:
KS Bielawianka-Bester
MKST Astra Nowa Sól
WKS Sobieski-Arena Żagań
SPS Chrobry Głogów
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
MKS Olavia Oława
MUKS Ziemia Milicka
MKS Ikar Legnica
IM Faurencia Volley Jelcz-Laskowice
KS Chełmiec Wałbrzych

Grupa 5:
AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A.
MKS Andrychów
TS Volley Rybik
Tyski Kkub Siatkarski
AT Jastrzębski Węgiel
UMKS Kęczanin Kęty
WIE_DRUK MKS Będzin
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
MKS Start Namysłów
KS Volley Miasteczko Śląskie

Grupa 6:
Miejski Klub Sportowy MOSiR Jasło
KS Błękitni Ropczyce
Enea KKS Kozienice
Karpaty-Karpacka Państwowa Uczelnia Krosno
Extrans Sędziszów
SMS Sparta AGH Kraków
KS Hutnik-Wanda Kraków
Ks Arka Lublin
AKS V LO Rzeszów
GKPS Gorlice

 

II liga kobiet:

Grupa 1:
KS Pałac Bydgoszcz
Energa MKS Truso Elbląg
SMS Police
UKŻPS Coccodrillo Kościan
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
UKS ZSMS Poznań
Gedania Gdańsk
Enea Energetyk Poznań II
MKS Sokół Mogilno
AZS UMK Toruń
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
UKS Szamotulanin Szamotuły

Grupa 2:
ESPES Sparta Warszawa
LTS Legionovia Legionowo
Ósmeka Siedlce
KS BAS Białystok
Krótka Mysiadło
PMKS Nike Węgrów
UKS Chemik SMS Olsztyn
KS AZS AWF Warszawa
AZS LSW Warszawa
KS AZS-AWF Biała Podlaska
MUKS Wojskowe Warszawa

Grupa 3:
Energa MKS Kalisz II
MKS Polonia Świdnica
UKS Jedynka Siewierz
MKLKS Sobieski Oława
MKS Chełmiec Wałbrzych
Silesia Volley Mysłowice
#VolleyWrocław
UKS Sokół’43 AS AWF SMS Katowice
Nyskie Towrzystwo Siatkówki Kobiet- Nysa NTSKI Nysa
Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki
ŁMLKS Łaskowia Łask

Grupa 4:
TS Wisła
AZS UMCS Lublin
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pogoń Proszowice
CKiS Maraton Krzeszowice
MUKS Poprad Stary sącz
SMS PZPS Szczyrk II }UKS Jedynka Tarnów
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS SAN-Pajda Jarosław 2

 

Kalendarz rozgrywek II ligi: 

źródło: MKS Olavia Oława

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga kobiet, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved