Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Znamy skład reprezentacji Brazylii siatkarek na mistrzostwa świata

Znamy skład reprezentacji Brazylii siatkarek na mistrzostwa świata

fot. FIVB

Selekcjoner reprezentacji Brazylii w siatkówce kobiet Jose Roberto Guimaraes podał skład swojej drużyny na zbliżające się mistrzostwa świata. Turniej odbędzie się przypomnijmy w Polsce i Holandii. Brazylijki w zagrają w składzie z przedstawicielką Tauron Ligi – Robertą Ratzke z ŁKS-u Comerceccon Łódź.  Zespół ten to jeden z faworytów do tytułu. 

Turniej rozpocznie się 23 września i potrwa do 11 października. Brazylia zagra w grupie D z Chinami, Japonią, Kolumbią, Argentyną i Czechami.Skład reprezentacji Brazylii kobiet na mistrzostwa świata 2022: 

rozgrywające:  Macris, Roberta Ratzke
atakujące: Kisy, Lorenne
przyjmujące: Gabi, Pri Daroit, Tainara, Rosamaria
środkowe: Carol Gattaz, Carol, Lorena, Julia Kudiess
libero: Nyeme, Natinha

źródło: dal15al25.gazzetta.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę