Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Znamy skład PGE Skry Bełchatów na turniej PreZero Grand Prix w Warszawie

Znamy skład PGE Skry Bełchatów na turniej PreZero Grand Prix w Warszawie

fot. Klaudia Piwowarczyk

W niedzielę siatkarze PGE Skry zagrają w  turnieju PreZero Grand Prix. Poznaliśmy skład, w jakim bełchatowianie wystąpią w Warszawie.

PreZero Grand Prix to towarzyski turniej siatkówki plażowej, w którym udział biorą zespoły PlusLigi i Krispol 1. Ligi. Co ciekawe, rozgrywany jest na specjalnych zasadach łączących plażówkę i zmagania w hali. Na piaszczystym boisku (halowe wymiary 9×9 m) występuje po czterech siatkarzy w każdej drużynie, a mecze rozgrywane są piłką do siatkówki plażowej. Pozostałe zasady nawiązują już do klasycznej odmiany tej dyscypliny.Trener Michał Mieszko Gogol ostatecznie zdecydowali, że do Warszawy pojedzie ośmiu graczy PGE Skry. Bełchatowski zespół reprezentować będą Dawid Filipek, Bartosz Filipiak, Norbert Huber, Karol Kłos, Robert Milczarek, Dusan Petković, Kacper Piechocki i Mikołaj Sawicki.

Głównym kryterium było przede wszystkim zdrowie zawodników. Jeśli któryś z naszych graczy nie miał żadnego urazu, nic go nie bolało w okresie przygotowawczym, to wszystko szło w dobrą stronę. Mamy gotową i myślę, że ciekawą drużynę – podkreślił Michał Mieszko Gogol. PGE Skra swoje mecze rozegra w niedzielę. O godz. 9.30 PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Krispolem Września, o 14.00 z Indykpolem AZS Olsztyn, a o 17.30 ze Ślepskiem Malow Suwałki.

 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved