Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zmiany w sztabie szkoleniowym #VolleyWrocław

Zmiany w sztabie szkoleniowym #VolleyWrocław

fot. Michał Szymański

W zespole z Wrocławia dojdzie do zmian w sztabie szkoleniowym. Kacper Chłond i Mateusz Dąbrowski nie będą w przyszłym sezonie współpracowali z #VolleyWrocław. Panowie pełnili odpowiednio funkcje trenera przygotowania motorycznego oraz statystyka.

Kacper Chłond w swojej karierze zajmował się przygotowaniem lekkoatletów. Sam trenował tenis, dziesięciobój oraz biegi na 400 metrów. Pracę ze sportami drużynowymi rozpoczął właśnie od klubu #VolleyWrocław. Zadebiutował w sezonie 2019/2020. Funkcję trenera przygotowania motorycznego z powodzeniem obejmował przez dwa lata.Mateusz Dąbrowski dołączył do zespołu w trakcie sezonu. Szybko musiał odnaleźć się w nowej sytuacji. Swoją karierę zaczął w Joker Mekro Energoremont Świecie jako statystyk. Od 2016 roku związał się ze świdnicką, drugoligową drużyną. Najpierw jako asystent trenera, następnie rok później – po zdobyciu uprawnień trenera, objął stery zespołu. Stanowisko statystyka w sezonie 2020/2021 objął po Patryku Gosztyle, który został II trenerem.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę