Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Zmiany w kadrze Brazylii, Saatkamp kontuzjowany

Zmiany w kadrze Brazylii, Saatkamp kontuzjowany

fot. FIVB

Środkowy Léo Andrade został powołany w środę (17.08) przez trenera Renana Dal Zotto do reprezentacji Brazylii mężczyzn, która jest w końcowej fazie przygotowań do mistrzostw świata. Zawody rozpoczną się 26 sierpnia w Słowenii iw Polsce. Léo Andrade przyjedzie w najbliższych dniach do Montpellier, gdzie w sobotę (20.08) drużyna rozegra towarzyski mecz z Francją.  

Podczas środowego treningu środkowy Lucas Saatkamp doznał skręcenia prawej kostki. Mistrz olimpijski od razu rozpoczął leczenie.Lucão skręcił prawą kostkę podczas sesji treningowej. Oceniliśmy sytuację na miejscu. Po powrocie do hotelu dokonaliśmy ponownej oceny i obraz się nie zmienił, co jest dobre, ponieważproblem się nie pogorszył. W takich przypadkach najważniejsze są pierwsze 24 godziny i 48 godzin, aby uzyskać pełny obraz sytuacji. W czwartek zrobimy prześwietlenie, aby wykluczyć jakikolwiek rodzaj złamania i będziemy śledzić leczenie, śledząc ewolucję schorzenia – wyjaśnił Matheus dos Santos, fizjoterapeuta męskiej reprezentacji.

Wraz z przybyciem Léo Andrade delegacja męskiej drużyny będzie liczyła 15 sportowców. Ostateczna lista 14 zawodników, którzy zmierzą się w mistrzostwach świata zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

źródło: cbv.com.br, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę