Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany w planie sparingów AZS-u Olsztyn

Zmiany w planie sparingów AZS-u Olsztyn

fot. Indykpol AZS Olsztyn

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja, spowodowała zmiany w planie sparingowym Indykpolu AZS Olsztyn. Z harmonogramu drużyny prowadzonej przez Daniela Castellaniego wypadły dwa mecze z Treflem Gdańsk, a klubowi nie udało się znaleźć zastępstwa.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pierwsze spotkania kontrolne mieli rozegrać już w najbliższy weekend (14-15 sierpnia). Rywalem akademików miał być zespół Trefla Gdańsk. Z powodów zdrowotnych w ekipie Trefla, mecze towarzyskie zostały odwołane. Mimo usilnych starań, drużynie z Kortowa nie udało się znaleźć zastępstwa.Pierwszy mecz sparingowy odbędzie się zatem 22 sierpnia w Suwałkach. Indykpol AZS Olsztyn weźmie udział w XI Memoriale Józefa Gajewskiego. W sobotę akadmemicy zmierzą się z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa (godz. 17:30), a dzień później z Treflem Gdańsk (godz. 17:30). Oba spotkania, jak i cały turniej, będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu.

W kolejny weekend, 28-29 sierpnia, akademicy z Kortowa zmierzą się z ekipą Ślepska Malow Suwałki. Pierwsze spotkanie, zaplanowane na 28 sierpnia w Olsztynie, odbędzie się bez udziału publiczności. Klub zaprasza jednak kibiców dzień później do Iławy (sobota 29.08, godz. 15:00), gdzie organizatorzy udostępnią 299 miejsc.

Ostatni weekend przed rozpoczęciem sezonu PlusLigi (4-5 września) upłynie akademikom pod znakiem dwumeczu z Cuprum Lubin. Miejsce rozegrania sparingów pozostaje do ustalenia.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved