Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Gorąco w dole tabeli TAURON Ligi. Pałac Bydgoszcz zmienia trenera

Gorąco w dole tabeli TAURON Ligi. Pałac Bydgoszcz zmienia trenera

fot. Michał Szymański

Metalkas Pałac Bydgoszcz zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli TAURON Ligi. Słabe wyniki zespołu znad Brdy sprawiły, że nastąpi zmiana na stanowisku pierwszego trenera Pałacu. Za porozumieniem stron rozwiązano umowę z dotychczasowym szkoleniowcem, Jakubem Tęczą. Nazwisko nowego trenera nie jest jeszcze znane.

 

SŁaBY SEZON

Tegorocznych rozgrywek TAURON Ligi Metalkas Pałac Bydgoszcz raczej nie zaliczy do udanych. Do tej pory bydgoszczanki zgromadziły na swoim koncie 9 punktów i w tabeli TAURON Ligi niżej od nich sklasyfikowane są jedynie siatkarki z Tarnowa, które mają 8 oczek. Do tej pory Pałac wygrał jedynie trzy spotkania, a w swoim poprzednim meczu dość gładko uległ ekipie z Łodzi 0:3.

 

EFEKT NOWEJ MIOTŁY?

Na razie władze klubu znad Brdy ogłosiły, że za porozumieniem stron rozwiązana została umowa z dotychczasowym szkoleniowcem – Jakubem Tęczą. Nie jest znane jeszcze nazwisko jego następy, ale jak możemy przeczytać w komunikacie Pałacu Bydgoszcz, ma ono zostać ogłoszone wkrótce. Już w sobotę Pałac czeka kolejne wyzwanie, na wyjeździe bydgoszczanki zmierzą się z BKS-em BOSTIK ZGO Bielsko-Biała.

źródło: Pałac Bydgoszcz

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved