Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zmarła Katarzyna Fuks

Zmarła Katarzyna Fuks

Po walce z ciężką chorobą nowotworową w piątkowy wieczór zmarła Katarzyna Fuks, znana siatkarskiej społeczności bardziej pod panieńskim nazwiskiem Bury.  W swojej siatkarskiej karierze grała m. in. w Piaście Szczecin, PSPS Chemiku Police, Wieżycy Stężyca czy Zawiszy Sulechów.  Miała 37 lat.

Katarzyna Fuks występowała na pozycji atakującej i w większości spotkań była ważnym ogniwem swoich drużyn. Siatkówce poświęciła 19 lat swojego życia z sukcesami walcząc na parkietach głównie I ligi.źródło: inf. własna, PSPS Chemik Police - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę