Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zmarł Andrzej Kaczmarek

Zmarł Andrzej Kaczmarek

Rodzina Polskiej Siatkówki z ogromnym smutkiem i żalem informuje, że zmarł Andrzej Kaczmarek – znakomity polski trener ligowy, ikona nyskiej siatkówki, człowiek niezwykle serdeczny i skromny.

Andrzej Kaczmarek urodził się w 1939 roku. Ze Stalą Nysa związany był  przez blisko sześćdziesiąt lat – najpierw jako zawodnik, a później jako trener. Nyski klub trenował przez 32 lata, od 1967 do 1999 roku. To za jego kadencji klub odnosił największe sukcesy w swojej historii.Jego podopieczni czterokrotnie stawali na podium mistrzostw Polski – dwa razy na drugim (1994, 1995) i dwa razy na trzecim stopniu podium (1992, 1998). W sezonie 1995/1996 Stal Nysa pod wodzą trenera Kaczmarka zdobyła Puchar Polski. Przez krótki czas był też szkoleniowcem  klubu z Gorzowa Wielkopolskiego.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 28 kwietnia o  12:30 na Starym Cmentarzu Komunalnym w Nysie.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę