Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zespoły z PlusLigi i TAURON 1. Ligi sprawdzą formę w turniejach towarzyskich

Zespoły z PlusLigi i TAURON 1. Ligi sprawdzą formę w turniejach towarzyskich

fot. Klaudia Piwowarczyk

Przygotowania pierwszoligowców do nowego sezonu idą pełną parą. W najbliższy weekend część drużyn sprawdzi się, grając w turniejach towarzyskich w Głogowie i Lublinie. 

W dniach 27-28 sierpnia SPS Chrobry Głogów będzie gospodarzem dwudniowego turnieju z udziałem drużyn TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Obok głogowian zagra jeszcze KRISPOL Września, Olimpia Sulęcin oraz MKTS Astra Nowa Sól.Dla wszystkich czterech drużyn to świetna okazja do sprawdzenia formy przed inauguracją sezonu, do którego pozostał niespełna miesiąc. Przez dwa dni SPS Chrobry Głogów, Olimpia Sulęcin, MKST Astra Nowa Sól i KRISPOL Września będą rozgrywały mecze kontrolne. Dla trenerów to będzie okazja do sprawdzenia różnych ustawień. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie.

Program Turnieju Chrobrego:

27 sierpnia (sobota)
godz. 16.00 – KRISPOL Września – Olimpia Sulęcin
30 minut po meczu – SPS Chrobry Głogów – MKST Astra Nowa Sól

28 sierpnia (niedziela)
godz. 11.00 – mecz o 3 miejsce
30 minut po meczu – finał

W dniach 26-27 sierpnia KPS Siedlce weźmie udział w dwudniowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin, w którym obok gospodarzy LUK Lublin zagrają jeszcze dwie drużyny PlusLigi. BBTS Bielsko-Biała i Cerrad Enea Czarni Radom.

W półfinale KPS zagra z gospodarzami Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Natomiast w sobotę zagra albo z BBTS-em Bielsko-Biała lub Cerrad Enea Czarnymi Radom. Turniej zostanie rozegrany w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4.

Budowanie dyspozycji na ligę jest dla nas bardzo ważne. Naszym celem jest budowa gry pod względem taktycznym i na tym się będziemy skupiać. Uważam, że praca nad techniką oraz motoryką jaką teraz robimy idzie w bardzo dobrym kierunku – zaznacza szkoleniowiec Cerrad Enea Czarnych Radom Jacek Nawrocki.

Program Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin:

26 sierpnia (piątek)
godz. 17.00 BBTS Bielsko-Biała – Cerrad Enea Czarni Radom
godz. 19.00 LUK Lublin – KPS Siedlce

27 sierpnia (sobota)
godz. 11.00 mecz o 3. miejsce
godz. 13.00 mecz o 1. miejsce

źródło: tauron1liga.pl, wksczarni.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę