Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zespół Kubiaka rozpocznie sezon meczem z… drużyną Kurka

Zespół Kubiaka rozpocznie sezon meczem z… drużyną Kurka

fot. WolfDogsNagoya

MVP mistrzostw świata 2018 Bartosz Kurek jest już w Japonii. Dla atakującego to już drugi sezon w Wolfdogs Nagoya. Tym razem wystąpi też w dodatkowej roli – kapitana zespołu. Kapitanem z kolei nie będzie już Michał Kubiak, który pełnił tę funkcję w nowym sezonie. Zastąpił go środkowy zespołu Akihiro Yamauchi.

W sezonie reprezentacyjnym 2021 Bartosz Kurek mógł się cieszyć srebrnym medalem Ligi Narodów, a także brązem mistrzostw Europy. Misja Tokio 2020 rzuciła się jednak cieniem na cały ten okres. Po dwóch miesiącach atakujący i MVP mistrzostw świata 2018 wrócił do Japonii. Spędzi drugi sezon w Wolfdogs Nagoya. Będzie on jednak dla niego inny niż poprzedni. Dlaczego? Ponieważ został wybrany kapitanem zespołu.Kapitanem z kolei nie będzie już Michał Kubiak, który pełnił tę funkcję w poprzednim sezonie. Zastąpił go środkowy zespołu Akihiro Yamauchi.

Poprzedni sezon w V.League zakończył się triumfem Suntory Sunbirds. Drugie miejsce zajęło Panasonic Panthers, w którym występuje kapitan reprezentacji Polski siatkarzy, Michał Kubiak. Zespół z Nagoyi był trzeci. Rozgrywki 2021/2021 rozpoczną się meczem JTEKT z JT Thunders 15 października. Pierwsze starcie klubów Polaków to walka przeciwko sobie, dzień później.

źródło: inf. własna, sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę