Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zenit Kazań pozyskał doświadczonego środkowego

Zenit Kazań pozyskał doświadczonego środkowego

fot. Klaudia Piwowarczyk

Zenit Kazań uzupełnia skład na kolejny sezon. Po ogłoszeniu hitowego transferu Bartosza Bednorza, klub poinformował o pozyskaniu doświadczonego środkowego Artioma Smolara. Doświadczony zawodnik ma w swoim dorobku dwa srebrne medale mistrzostw Rosji. W przeszłości również był powoływany do kadry narodowej.

W Kazaniu Smolar na środku siatki będzie miał silną konkurencję. Oprócz niego na tej pozycji zagrają doświadczeni Artiom Wolwicz Alaksandar Wołkow, a skład środkowych uzupełnia młody Aleksiej Kononow. Cała kariera Smolara związana jest z Rosją. Siatkarz najdłużej reprezentował barwy Biełogorie Biełogrod, w którym zaczynał zawodowe grania i do którego dwukrotnie wracał w trakcie swojej sportowej przygody.

źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę