Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zbigniew Bartman zastąpi Pinaliego w Sienie?

Zbigniew Bartman zastąpi Pinaliego w Sienie?

fot. plusliga.pl

Emma Villias Siena w obliczu poważnej kontuzji Giulio Pinaliego musi szukać nowego atakującego. Jak się okazało prawdopodobnie włodarze klubu zdecydują się na zatrudnienie Zbigniewa Bartmana, o czym informują włoskie media. Doświadczony, były reprezentant Polski poleciał już do Włoch. Dla Bartmana nie byłaby to pierwsza przygoda w Serie A.

Giulio Pinali doznał kontuzji kostki na koniec trzeciego seta meczu pomiędzy Emmą Villas Aubay Siena a Top Volley Cisterna. Uraz okazał się na tyle poważny, że wyeliminował zawodnika z gry do końca sezonu.  – Naprawdę bardzo mi przykro, rzadko zdarza się w siatkówce kontuzja na takim poziomie. Giulio jest bardzo profesjonalnym zawodnikiem, jest w centrum naszego projektu i w tym sezonie zawsze dokładał wszelkich starań, aby dobrze sobie radzić w barwach Sieny. W ostatnich kilku meczach zrobił różnicę na boisku i pokazał swoje umiejętności– mówi prezes Sieny, Giammarco Bisogno.– Jeśli chodzi o rolę atakującego, to mamy pełne zaufanie do Federico Pereyry, który jest ważnym zawodnikiem, grał z reprezentacją Argentyny, grał na igrzyskach olimpijskich. Jesteśmy przekonani, że może być dobrym punktem odniesienia, ale to nie znaczy, że nie pójdziemy na rynek transferowy po zawodnika – podkreślił sternik klubu.

Jak się okazało, wybór  najprawdopodobniej padł na Zbigniewa Bartmana. Doświadczony zawodnik w Serie A grał już kilkakrotnie, nosił barwy klubów z  Modeny, Tarano czy Werony. Do stycznia ubiegłego roku Bartman występował w Turcji, w Hekimoğlu Global Connect Travel Bursa. W ostatnim czasie trenował z Projektem Warszawa. Zawodnik na swoim instagramie poinformował, że leci do Włoch.

źródło: emmavillasvolley.com, inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę