Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zbigniew Bartman: Wierzę w trzeci z rzędu tytuł

Zbigniew Bartman: Wierzę w trzeci z rzędu tytuł

fot. plusliga.pl

– Mamy podstawy, żeby marzyć i myśleć o trzecim z rzędu tytule mistrzów świata – powiedział dla Przeglądu Sportowego Zbigniew Bartman. – Jest nam to jednak totalnie niepotrzebne – dodał po chwili siatkarz. 

Niepotrzebne jest nakręcanie tej spirali. Ta grupa ma wystarczającą presję na dzień dzisiejszy. Po pierwsze presja związana z mistrzostwami świata u siebie. Po drugie dużo szumu wokół nieobecności zbawcy polskiej siatkówki – Wilfredo Leona. Mówię to w kontekście takim, że jedziemy na mistrzostwa bez jednego zawodnika, a media robią dramat, jakbyśmy jechali w pięć osób – analizował Bartman.Na koniec siatkarz jeszcze raz podkreślił, że kolejne złoto czempionatu światowego jest w zasięgu naszej reprezentacji, ale potrzebny jest do tego spokój. – Wierzę w trzeci tytuł, ale będziemy potrzebować do tego dozy szczęścia i braku szczekania z tyłu głowy siatkarzom, że mają zdobyć trzeci z rzędu tytuł mistrza świata.

źródło: przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę