Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zaytsev zmieni klub i pozycję?

Zaytsev zmieni klub i pozycję?

fot. modenavolley.it

Ivan Zaystev to aktualnie jeden z liderów Kuzbassu Kemerowo. Chociaż atakujący występuje w lidze rosyjskiej, to nadal łączy go kontrakt z Leo Shoes Modena. Jak ogłosiła prezes włoskiego klubu, Zaystev nie wróci w przyszłym sezonie do Modeny, ale ma wrócić do Serie A.

Kontrakt Ivana Zaysteva z Leo Shoes Modena obowiązuje jeszcze przez dwa lata. Catia Pedrini przyznała już, że klubu z Modeny nadal jednak nie stać na powrót ofensywnego siatkarza. Z związku z tym prezes nie ma nic przeciwko, aby jej zawodnik wybrał nowy klub, który rośnie w siłę i już w tym sezonie może być zagrożeniem dla Modeny. Ma nim być, cały czas zbrojąca się, Gas Sales Piacenza.Przed tym sezonem władze ekipy z Piacenzy sprowadziły Georga Grozera, a także Amerykanina – Aarona Russela. Na tym Gas Sales Piacenza nie poprzestała, w trakcie rozgrywek zakontraktowała Michele Baranowicza oraz irańskiego środkowego – Seyeda. Dodatkowo kiedy Grozer nabawił się urazu kostki, a także zakażenia koronawirusem, zatrudniony został kolejny zawodnik Michael Finger.

Wygląda na to, że Gas Sales Piacenza zaczyna już zbrojenie na kolejny sezon. A na jej celowniku znalazł się właśnie Zaytsev. Siatkarz ma jednak zmienić pozycję i reprezentować barwy Piacenzy jako przyjmujący. Zawodnik grał chociażby na tej pozycji w czasach występów w Perugii w latach 2016-2018. Kierunek zmiany zdradziła prezes Pedrini w wywiadzie, jakiego udzieliła w sobotę włoskim mediom. Pierwszym atakującym ma nadal być bowiem Grozer.

Cały materiał w serwisie Polsatu Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved