Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zamieszanie z Karolem Butrynem, nie wiadomo w jakim klubie zagra

Zamieszanie z Karolem Butrynem, nie wiadomo w jakim klubie zagra

fot. Klaudia Piwowarczyk

W jakim klubie w przyszłym sezonie będzie grał Karol Butryn? Atakujący reprezentacji Polski miał trafić z Indykpolu AZS Olsztyn do PGE Skry Bełchatów, ale problemy tej drużyny sprawiły, że jest blisko Aluron CMC Warty Zawiercie.

Sytuacja PGE Skry Bełchatów po wydarzeniach minionego sezonu wydawała się bardzo niepewna. Podczas niedawnej konferencji prasowej p.o. prezesa Piotr Bielarczyk zapewnił jednak, że drużyna będzie nadal występowała w rozgrywkach PlusLigi i jej przyszłość nie jest zagrożona. Na temat sytuacji w klubie i transferów na kolejny sezon dyskutowano na kanale „Prawda siatki”.  – Skra dostanie pieniądze, Skra będzie żyła. Z tego co wiemy zagrają Grzegorz Łomacz i Łukasz Wiśniewski. Mateusz Poręba będzie wypożyczony na rok. Dostał po tyłku tak, że nikt już więcej nie podpisze trzech kontraktów. To jest nauczka dla zawodników i dobre dla klubów, prezesów i agentów, żeby nikt więcej nie zrobił już takiego numeru. Dostał zgodę na wypożyczenie i będzie chyba grał w tym Bełchatowie – powiedział Jakub Bednaruk.Nie wiadomo, gdzie zagra Karol Butryn. Atakujący reprezentacji Polski rozstał się z Indykpolem AZS Olsztyn. Miał grać w PGE Skrze, ale problemy tego klubu sprawiły, że może trafić do Aluron CMC Warty Zawiercie. – Jest problem z Karolem Butrynem, który jest bardzo blisko Zawiercia… Tam Dawid Konarski dostanie zgodę na szukanie klubu. Zobaczymy, jak to się skończy. Problem jest taki, że Skra Butryna chce i on ma podpisaną umowę. Z Butrynem jest zamieszanie, bo on musi jeszcze spłacić siebie w Olsztynie, bo tam ma kilkaset tysięcy złotych do spłacenia swojego starego kontraktu – zaznaczył ekspert Polsatu Sport. – W Bełchatowie stwierdzili, że wszystkie kontrakty są nieważne. Usiedli jeszcze raz do rozmów z tymi chłopakami, których chcieli. Pewnie zaczęli od Łomacza. Butryna też chcą, tylko w realnych pieniądzach… Skład będzie jednak niezły i wszystko powinno potoczyć się pozytywnie – dodał Bednaruk.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę