Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ZAKSA sprowadzi reprezentanta Ukrainy?

ZAKSA sprowadzi reprezentanta Ukrainy?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Działacze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozglądają się za następcą Kamila Semeniuka. Możliwe, że do klubu trafi reprezentant Ukrainy Oleh Płotnicki. Semeniuk przeniósł się po zakończeniu ostatniego sezonu z Kędzierzyna-Koźla do Perugii.

– Zastanawiamy się, która opcja będzie dla nas najlepsza. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji. Musimy poczekać na odpowiedź na to pytanie mówił kilka dni temu prezes kędzierzyńskiego klubu Piotr Szpaczek.

Być może klub sprowadzi Płotnickiego. Poinformował o tym komentator Polsatu Sport Tomasz Swędrowski przy okazji towarzyskiego meczu Polska – Ukraina. Płotnicki ma za sobą występy w Lokomotivie Charków i Vero Volley Monza. Od 2019 roku broni barw Perugii. To właśnie tam trafił Semeniuk.Przypomnijmy, że w sobotę reprezentacja Ukrainy z Płotnickim w składzie przegrała po tie-breaku sparing z Polską. Siatkarz zdobył 20 punktów, jeden zagrywką i 19 atakiem (49% skuteczności).

Zobacz również: 
Karuzela transferowa Plusligi w sezonie 2022/2023

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę