Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ZAKSA poinformowała o stanie zdrowia Norberta Hubera

ZAKSA poinformowała o stanie zdrowia Norberta Hubera

fot. Klaudia Piwowarczyk

Podczas trzeciego meczu finałowego, w którym Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała Jastrzębski Węgiel w czwartym secie spotkania środkowy kędzierzyńskiego zespołu doznał urazu i musiał opuścić boisko. Jak poinformował klub kontuzja okazała się poważna, Hubera czeka operacja i dłuższa przerwa w grze.

Norbert Huber był jednym z wyróżniających się siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podczas środowego meczu finałowego. Niestety w czwartym secie, przy stanie 19:19 przy nabiegu do ataku środkowy doznał groźnie wyglądającej kontuzji. Norberta Hubera z boiska znieśli koledzy i szybko okazało się, że zawodnik Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie wrócił już na boisko w tym spotkaniu.Kolejne badania i rezonans potwierdziły uraz ścięgna Achillesa. Niestety z powodu kontuzji środkowy zespołu z Kędzierīna-Koźla nie zagra już w tym sezonie. Norberta Hubera czeka zabieg chirurgiczny, a następnie dłuższa rehabilitacja.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę