Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > ZAKSA będzie świętowała wygraną w LM wraz z mieszkańcami miasta

ZAKSA będzie świętowała wygraną w LM wraz z mieszkańcami miasta

fot. cev.eu

Tegoroczną majówkę kibice siatkarscy nie tylko w Kędzierzynie-Koźlu zapamiętają z pewnością na długo. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w sobotę pokonała w finale Ligi Mistrzów Itas Trentino i zdobyła najcenniejsze klubowe trofeum w Europie. We wtorek (4.05.) kibice będą mieli okazję celebrować ten sukces wraz z zawodnikami i sztabem.

We wtorek zwycięzcy Ligi Mistrzów przejadą ulicami Kędzierzyna-Koźla odkrytym autobusem i będą wraz z kibicami mogli napawać się przeogromnym sukcesem, jaki odnieśli  w sobotę w Weronie. Początek zaplanowano już w godzinach porannych.Przed wyjazdem do centrum Kędzierzyna-Koźla drużyna pojawi się w siedzibie Grupy Azoty ZAK S.A., gdzie oficjalnie paradę rozpocznie spotkanie z zarządem Spółki. Następny odcinek trasy będzie przebiegał przez zakład. Przy Hali Śródmieście ZAKSA spotka się z przedstawicielami Klubu Kibica.

• ok. 9:00 – przyjazd Zaksobusa na spotkanie z zarządem Grupy Azoty ZAK S.A. – budynek dyrekcji
• ok. 9:15 – wjazd na teren zakładu i przejazd wyznaczoną trasą (ok. 30 minut).
• ok. 10:00 – wyjazd do centrum Kędzierzyna-Koźla i przejazd wyznaczoną trasą.
• ok. 10:20 – spotkanie z Klubem Kibica ZAKSY przy Hali Śródmieście.

*Harmonogram może ulec zmianie.

UWAGA: Podczas wydarzenia klub prosi o zachowanie zasad bezpieczeństwa, w tym utrzymanie dystansu społecznego i stosowanie maseczek ochronnych.

 

źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Facebook, inf. własna, twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę