Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga >  Gdzie zagra Wlazły? Atakujący nadal bez końcowego podpisu

 Gdzie zagra Wlazły? Atakujący nadal bez końcowego podpisu

fot. Katarzyna Antczak

Najważniejszą informacją transferową w tej przerwie między sezonami jest odejście Mariusza Wlazłego z PGE Skry. Atakujący i były reprezentant Polski po kilkunastu latach pełnych sukcesów postanowił opuścić bełchatowski klub. W kontekście jego nowego klubu mówiło się o Treflu Gdańsk. Wlazły ma jednak inne oferty, a władze w gdańskim klubie nie podejmują na tę chwilę konkretnych decyzji, zważając na trudną sytuację gospodarczą i uważnie mierząc siły na zamiary.

Nowego klubu wciąż nie ma jeszcze najlepszy siatkarz w historii PlusLigi, czyli Mariusz Wlazły. Były atakujący reprezentacji Polski w „7Strefie” ogłosił, że rozstaje się ze Skrą i już jest po słowie z pewnym klubem PlusLigi. Nazwy nie podał, ale szybko ustaliliśmy, że chodzi o Trefla Gdańsk. Umowa wciąż nie została jednak podpisana. – Nie będę ukrywał, że jesteśmy po słowie z Mariuszem, ale ze względu na epidemię wstrzymaliśmy wszystkie rozmowy transferowe. Musimy rozeznać się w sytuacji, ocenić nasze możliwości, potem wrócimy do negocjacji – mówi Przeglądowi Sportowemu prezes Trefla Dariusz Gadomski. Gdańszczanie chcieliby znaleźć indywidualnego sponsora, który pokryłby kontrakt MVP mistrzostw świata z 2014 roku. Tymczasem Wlazły ma także inne oferty.Dużo się mówi o przejściu do PGE Skry Mateusza Bieńka. Co prawda środkowy ma ważny kontrakt we włoskim Cucine Lube Civitanova, jednak chciałby więcej grać. To sprawia, że podjęto rozmowy o wypożyczeniu. W Cucine Lube Civitanova środkowy reprezentacji Polski często siedział na ławce rezerwowych ze względu na limit obcokrajowców. Teraz może się to zmienić. – „Bieniu” chce jechać na igrzyska i grać w szóstce klubowego zespołu, stąd pomysł o ewentualnym powrocie do PlusLigi. Jest taka opcja, ale wszystko zależy od kilku czynników, między innymi od tego, który z obcokrajowców ostatecznie zostanie w Cucine Lube – mówi w Przeglądzie Sportowym agent zawodnika – Jakub Michalak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę