Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Z Gwardii Wrocław do ligi czeskiej

Z Gwardii Wrocław do ligi czeskiej

fot. Chemeko-System Gwardia Wrocław

Pod koniec maja zespół Chemeko-System Gwardia Wrocław pożegnał się z przyjmującym Timem Grozerem. Wiadomo już, że Niemiec kolejny sezon spędzi w lidze czeskiej, a jego nowym pracodawcą został klub Kladno volejbal.

Przypomnijmy, że Tim Grozer rozegrał w TAURON 1. Lidze jeden sezon. Wystąpił w 34 meczach, zdobywając łącznie 421 punktów, w tym 43 z zagrywki i 27 blokiem. Jego skuteczność w ataku wyniosła 45,41%.W nadchodzących rozgrywkach niemiecki przyjmujący będzie zawodnikiem czeskiego zespołu Kladno volejbal. W sezonie 2021/2022 nowa drużyna Grozera zajęła 5. miejsce w krajowej ekstraklasie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1. Ligi Mężczyzn w sezonie 2022/2023

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę