Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Z Developresu do Bergamo?

Z Developresu do Bergamo?

fot. Łukasz Krzywański

Sezon  transferowy w pełni. Wiemy, że wicemistrza Polski, Developres Rzeszów opuści rozgrywająca Natalia Valentin-Anderson. Zdaniem włoskich mediów doświadczona Portorykanka przeniesie się do Serie A, do byłego klubu Malwiny Smarzek – Godek.  Informację taką na swoim blogu podał Gian Luca Pasini,

Zanetti Bergamo byłoby kolejnym klubem z Europy w karierze Portorykanki. W latach 2015-2016 reprezentowała Azerrail Baku, zaś  sezony 2017/2018 i 2018/2019 spędziła we francuskim Saint Raphael. Natalia Valentin-Anderson karierę zaczynała w USA, zaś kolejne lata przed wyjazdem do Europy spędziła w Portoryko. Poza sukcesem w Polsce z Developresem, zdobyła mistrzostwo Azerbejdżanu, Puchar Francji i dwa medale w mistrzostwach Portoryko.Przenosiny Valentin- Anderson do Włoch byłyby o tyle dziwne, że jak wyjaśniał wiceprezes Developresu Marek Pieniążek, w przypadku tej siatkarki plany jej pozostania w Rzeszowie pokrzyżowane zostały przez pandemię koronawirusa. – Chodzi o dużą odległość z Portoryko do Polski. Nati po rozmowie z mężem uznała, że w przypadku kolejnej fali choroby, miałaby duży problem z powrotem do Portoryko – mówił cytowany przez stronę nowiny24.pl.

źródło: dall5al25.it, inf. własna, nowiny24.pl, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę