Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wzmocnienie defensywy zawiercian. Gwiazda Trefla zmieni klub

Wzmocnienie defensywy zawiercian. Gwiazda Trefla zmieni klub

fot. Trefl Gdańsk

Luke Perry od początku sezonu robi wrażenie. Świetnie odnalazł się z w Treflu Gdańsk, gdzie z powodzeniem dba o przyjęcie swojego zespołu, niczego nie brakuje mu także w obronie. Rozgrywający rewelacyjny sezon Australijczyk w kolejnym ma zmienić klub i według informacji Przeglądu Sportowego przeniesie się do Zawiercia.

Luke Perry w tym sezonie plasuje się w czołówce zawodników na pozycji libero.  Australijczyk jest liderem klasyfikacji najlepszych przyjmujących z wynikiem 66,5%, wyprzedzając swojego klubowego kolegę –  Jana Franchi Martineza – 55,7%, a pierwszą trójkę zamyka Santiago Danani – libero Aluronu CMC Warty Zawiercie.Jak podaje Przegląd Sportowy to właśnie Argentyńczyka w Zawierciu ma zastąpić Perry. Jego rewelacyjna gra nie przeszła bez echa, w rozmowie z naszym portalem kilka tygodni temu chwalił go rozgrywający Trefla – Lukas Kampa. – Luke Perry naprawdę ułatwia mi życie na boisku i to bardzo pomaga. Co prawda nie liczę kilometrów, które biegam po boisku, ale to niesamowite, kiedy masz tę świadomość, że jeśli tylko piłka idzie w kierunku twojego libero, to możesz spodziewać się, że on dogra ją do ciebie niemal perfekcyjnie. To inspirujące grać z kimś takim. – mówił Kampa. Nic więc dziwnego, że o zakontraktowanie Australijczyka walczyły także inne kluby, w grze miała być między innymi PGE Skra Bełchatów.

To nie jedyne wzmocnienie jakie szykuje klub z Zawiercia. Pod skrzydła Michała Winiarskiego ma bowiem przenieść się gwizda bełchatowskiego zespołu – środkowy Mateusz Bieniek.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę