Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wygrany sparing siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

Wygrany sparing siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

fot. Jastrzębski Węgiel

We wtorek Jastrzębski Węgiel rozegrał kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu. Tym razem jastrzębski zespół pokonał BBTS Bielsko-Biała 3:1.

Obie drużyny spotkały się już wcześniej ze sobą podczas przedsezonowych sparingów. Pod koniec sierpnia w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się pierwszy test-mecz pomiędzy tymi zespołami i wówczas padł rezultat 2:2 (trenerzy umówili się na rozegranie czterech partii bez względu na wynik).We wtorkowym starciu w hali BKS Stal Bielsko-Biała trener Andrea Gardini musiał sobie radzić bez zmagającego się z urazem Rafała Szymury. Ponadto, w składzie Jastrzębskiego Węgla zabrakło czterech uczestników trwających mistrzostw Europy. Najskuteczniejszym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla był we wtorek Stephen Boyer, który wystąpił w trzech pierwszych setach i zdobył w nich 16 punktów (14 w ataku, jeden blok i jedno as serwisowy).

Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała 3:1
(25:20, 28:26, 20:25, 25:21)

Składy zespołów:
Jastrzębski Węgiel: Boyer, Wiśniewski, Wawrzyńczyk, Gladyr, Szwed, Hasanli, Popiwczak (libero) oraz Dryja, Strzymszok, Krzysiek, Bieniek i Macyra
BBTS: Macionczyk, Siek, Kapelus, Pietruczuk, Hunek, Gryc, Ledwoń (libero) oraz Gil, Lesiuk, Coenen, Hanes, Fijałek (libero) i Oniszk

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę