Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wychowanek zostaje w Nysie

Wychowanek zostaje w Nysie

fot. ZAKSA Strzelce Opolskie

W PSG Stali Nysa kolejny sezon spędzi Dominik Kramczyński. Środkowy w trakcie minionych rozgrywek dołączył do drużyny. – Jest to chłopak, który każdego dnia walczy o to, żeby być lepszym graczem i to się mu udaje. Jest to wychowanek Nysy, więc tym bardziej się cieszę, że zostaje z nami na kolejny sezon. Dominik ma papiery na duże granie – skomentował decyzję trener Daniel Pliński.

Dominik Kramczyński rozpoczął sezon 2021/2022 na wypożyczeniu w ZAKSIE Strzelce Opolskie. W połowie stycznia 21-letni środkowy został ściągnięty do swojego macierzystego klubu – Stali Nysa ze względu na problemy zdrowotne środkowych plusligowca.W barwach ZAKSY rozegrał 15 spotkań, w których 21 razy zablokował rywala a atakował z 55% skutecznością. W PlusLidze wystąpił w 6 spotkaniach, zdobywając 17 punktów (2 asy, 8 ataków przy 57% skuteczności i 7 bloków).

Włodarze klubu z Nysy zdecydowali, że również w kolejnym sezonie siatkarz będzie występował w Stali. – Dominik już jest z nami kilka miesięcy. Jest to chłopak, który każdego dnia walczy o to, żeby być lepszym graczem i to się mu udaje. Jest to wychowanek Nysy, więc tym bardziej się cieszę, że zostaje z nami na kolejny sezon. Dominik ma papiery na duże granie – skomentował decyzję trener Daniel Pliński.

Kramczyński to 11 siatkarz w składzie PSG Stali Nysa na sezon 2022/2023. Wcześniej klub ogłosił przedłużenie współpracy z rozgrywającym Patrykiem Szczurkiem, atakującym Wassimem Ben Tarą, libero Kamilem Dembcem oraz przyjmującymi – Zouheirem El Graoui, Kamilem Kwasowskim i Bartoszem Bućko. Do drużyny dołączyli rozgrywający Tsimafei Zhukouski, libero Szymon Biniek oraz przyjmujący – Michał Gierżot i Rafał Buszek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna, Stal Nysa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę