Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

WT Sofia II: Porażka Polek na początek

fot. CEV

Od porażki zmagania w turnieju z cyklu World Tour w Sofii zaczęły Kinga Legieta i Aleksandra Gromadowska. Polki po zaciętym meczu musiały uznać wyższość rywalek z Izraela. Jeszcze w piątek rozegrają jeden pojedynek w ramach grupy B.

W Sofii trwają zmagania w turnieju z cyklu World Tour. W turnieju żeńskim udział bierze jedna polska para – Kinga Legieta i Aleksandra Gromadowska. Biało-czerwone w pierwszym spotkaniu grupy B zmierzyły się z reprezentantkami Izraela – Anitą Dave i Sofią Starikow.Początek meczu był wyrównany. Wynik oscylował wokół remisu, a żadna z par nie mogła wypracować sobie znaczącej przewagi. Oba duety udane zagrania przeplatały błędami, a wynik wciąż był wyrównany. Zanosiło się nawet na walkę na przewagi w premierowej odsłonie, ale w jej kluczowych momentach więcej zimnej krwi zachowały przeciwniczki, które przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę (21:19).

W drugim secie próbowały pójść za ciosem, ale biało-czerwone nie zamierzały się poddawać. Dzielnie dotrzymywały kroku rywalkom. Same nawet próbowały wyjść na prowadzenie, ale nie udało im się przejąć inicjatywy na piasku. W końcówce znowu lepiej zachowały się Dave i Sarikow, które po raz drugi wygrały do 19. W efekcie Legieta i Gromadowska poniosły pierwszą porażkę.

Legieta/Gromadowska POL – Dave/Sarikow ISR 0:2
(19:21, 19:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę