Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

WT Sofia II: Pierwsze zwycięstwo Legiety i Gromadowskiej

fot. CEV

Zmagania na drugim turnieju cyklu World Tour w Sofii kontynuują Kinga Legieta oraz Aleksandra Gromadowska. Po porażce w pierwszym grupowym spotkaniu, Polki pewnie pokonały bułgarską parę Irena Mishonowa/Iweta Stanchułowa 2:0.

Podrażnione poranną porażką Polki przystąpiły do spotkania z duetem Irena Mishonowa/Iweta Stanchułowa bardzo zmotywowane. Od początku narzuciły rywalkom swoje warunki gry i bez większych problemów triumfowały w pierwszej partii 21:15.W drugim secie siatkarkom z Bułgarii poszło nieco lepiej, jednak wciąż mecz był pod całkowitą kontrolą Kingi Legiety oraz Aleksandry Gromadowskiej. Polki nie pozwoliły rywalkom na zbyt wiele i ponownie odniosły wysokie zwycięstwo 21:16 i w całym spotkaniu 2:0.

Polki z bilansem jednej wygranej i jednej porażki zajęły w grupie B trzecie miejsce. Daje im to możliwość gry w barażu o wejście do ćwierćfinału.

Mishonowa/Stanchułowa [BUL] – Legieta/Gromadowska [POL] 0:2
(15:21, 16:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę