Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Ostrawa: Koniec turnieju dla Wojtasik i Kociołek

WT Ostrawa: Koniec turnieju dla Wojtasik i Kociołek

fot. FIVB

Na pierwszej rundzie zmagania w turnieju z cyklu World Tour w Ostrawie zakończyły Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek. Polki w tej fazie przegrały wyraźnie 0:2 z amerykańskim duetem Alix/April.

Po zmaganiach w fazie grupowej przyszedł czas na rywalizację w pierwszej rundzie w turnieju z cyklu World Tour w Ostrawie. W niej Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek trafiły na amerykański duet – Alexandra Klineman/April Ross.Początek spotkania był wyrównany, ale szybko do głosu zaczęły dochodzić Amerykanki. One wywierały presję na Polkach zagrywką, a te miały kłopoty z kończeniem własnych akcji. Alix i April rozkręcały się z akcji na akcję, a kolejne udane zagrania powiększały ich przewagę. Wojtasik i Kociołek nie potrafiły znaleźć recepty na dobrze dysponowane rywalki, w efekcie premierową odsłonę przegrały bardzo wyraźnie (12:21)

W drugiej partii obraz gry nie uległ zmianie. Biało-czerwone tylko krótkimi fragmentami były w stanie dotrzymać kroku przeciwniczkom. Miały kłopoty ze skutecznością na siatce, a Amerykanki wykorzystywały większość szans na zdobywanie punktów. Ich przewaga rosła w zawrotnym tempie, a pojedyncze udane zagrania Wojtasik i Kociołek na niewiele im się zdały. W końcówce siatkarki z USA dzieliły i rządziły na piasku, ponownie wygrywając do 12. W efekcie Polki pożegnały się z turniejem.

Alix/April USA – Wojtasik/Kociołek POL 2:0
(21:12, 21:12)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę