Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Madryt: Obie polskie drużyny z pierwszym zwycięstwem

WT Madryt: Obie polskie drużyny z pierwszym zwycięstwem

fot. facebook

Julia Kielak i Agata Ceynowa udział w turnieju głównym World Tour w Madrycie rozpoczęły od porażki z Finkami. Drugimi rywalkami naszych siatkarek była hiszpańska para Natalia Ann Benimelis Nicolau i Carolina Fernandez da Silva. Tym razem górą były Polki, które wygrały 2:0. Niespełna dwie godziny później z Madrytu dotarła kolejna dobra wiadomość – Marta Łodej i Melania Marcinkowska również wygrały swój mecz 2:0.

Nasze siatkarki nie miały problemów z pokonaniem ekipy gospodarzy. Pierwszy set cały został rozegrany pod dyktando Polek, których prowadzenie nie było zagrożone nawet przez moment, a set zakończył się wynikiem 21:15.W drugiej partii początek był nieco bardziej wyrównany, ale przy stanie 8:8 Polki odjechały rywalkom na cztery punkty i do końca utrzymywały bezpieczną przewagę, wygrywając 21:17 i kończąc cały mecz w dwóch setach.

Ceynowa/Kielak [POL] – Benimelis/Fernandez da Silva [ESP] 2:0
(21:15, 21:17)


Mecz Marty Łodej i Melanii Marcinkowskiej również rozpoczął się po naszej myśli. Polki osiągnęły dużą przewagę(11:6) i chyba zbyt szybko uwierzyły w pokonanie Włoszek, bo te rozpoczęły pogoń i doprowadziły do remisu 12:12. Nasze siatkarki lepiej jednak rozegrały końcówkę i wygrały czterema punktami.

W drugim secie Polki wyciągnęły wnioski i ani przez chwilę nie pozwoliły sobie na nerwówkę. Cały czas trzymały bezpieczną przewagę, a w drugiej fazie tej odsłony odjechały rywalkom  i rozbiły je do 12.

Ditta/Leoni [ITA] – Łodej/Marcinkowska [POL] 0:2
(17:21, 12:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę