Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Madryt: Nieudane kwalifikacje Ciężkowskiej i Jundziłł

WT Madryt: Nieudane kwalifikacje Ciężkowskiej i Jundziłł

fot. FIVB

Małgorzata Ciężkowska i Patrycja Jundziłł nie przebrnęły przez kwalifikacje do turnieju głównego World Tour w Madrycie. Biało-czerwone w decydującym meczu uległy gospodyniom 0:2 i nie zagrają w zmaganiach głównych, w których wystartuje inna polska para.

W kwalifikacjach do turnieju głównego z cyklu World Tour, który odbywa się w Madrycie wzięła udział jedna polska para. Małgorzata Ciężkowska i Patrycja Jundziłł w pierwszej rundzie miały wolny los, natomiast o prawo gry w turnieju głównym przyszło im się mierzyć z hiszpańskim duetem – Florian/Bouza.  Premierowa odsłona była bardzo zacięta. Długimi fragmentami wynik utrzymywał się na styku. Obie pary udane zagrania przeplatały błędami, ale żadnej z nich nie udało się wypracować znaczącej przewagi. W efekcie o losach tego seta musiała decydować walka na przewagi. W niej więcej zimnej krwi zachowały Hiszpanki, które triumfowały 22:20.

W drugiej partii poszły za ciosem. Ciężkowskiej i Jundziłł zdobywanie punktów przychodziło już z większym trudem, nie miały argumentów, aby przejąć inicjatywę na boisku. Rywalki miały lepszą skuteczność na siatce, dzięki czemu wypracowały sobie przewagę. W końcówce biało-czerwonym nie udało się już wrócić do gry, a porażka 16:21, a w całym spotkaniu 0:2 spowodowała, że nie awansowały do turnieju głównego.

Ciężkowska/Jundziłł POL [1] – Florian/Bouza ESP [8] 0:2
(20:22, 16:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę