Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Cancun III: Zwycięstwo Wojtasik i Kociołek w meczu barażowym

WT Cancun III: Zwycięstwo Wojtasik i Kociołek w meczu barażowym

fot. FIVB

Kinga Wojtasik z Katarzyną Kociołek wygrały mecz barażowy w World Tour Cancun o prawo gry w 1/8 tego turnieju. Rywalkami Polek była  niemiecka para Margareta Kozuch/ CinjaTillemann. Biało-czerwone przełamały się po dwóch porażkach ich wygrana ani przez moment nie była zagrożona.

W pierwszym secie polska para odskoczyła swoim rywalkom i prowadziła 8:4, w późniejszych akcjach kontynuując dobrą grę. Biało-czerwone powiększyły przewagę do sześciu punktów (12:6), po czym przytrafił im się przestój. Siatkarki z Niemiec zniwelowały straty do dwóch punktów (11:13). Kolejne akcje tego seta należały do Wojtasik i Kociołek, ich lepsza postawa zaowocowała pięciopunktową zaliczką (18:13). Po dwudziestu minutach ze zwycięstwa cieszyły się Polki.Siatkarki znad Wisły w dalszym ciągu kontrolowały wydarzenia na piasku. Najpierw miały trzypunktową przewagę (7:4), potem ich prowadzenie wzrosło do czterech punktów (9:5). Kozuch i Tillemann ani przez moment nie potrafiły zniwelować strat. Na przerwie technicznej było 12:9 dla polskiej pary. Podobnie jak to miało miejsce w premierowej partii spotkania, tak i w tej w końcówce wyższość i przewaga Polek nie podlegała żadnej dyskusji, Wojtasik z Kociołek wygrały tego seta 21:15.

Wojtasik/Kociołek (POL) – Kozuch/ Tillmann (GER) 2:0
(21:16, 21:15)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę