Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Cancun III: Druga porażka Fijałka i Bryla, Polacy odpadli z turnieju

WT Cancun III: Druga porażka Fijałka i Bryla, Polacy odpadli z turnieju

fot. FIVB

Drugą porażkę poniósł polski duet Grzegorz Fijałek i Michał Bryl w World Tour Cancun. Polacy musieli uznać wyższość amerykańskiej pary Tri Bourne/Trevor Crabb. Tym samym biało-czerwoni zakończyli swój udział w meksykańskim turnieju.

Polska para na początku meczu miała problemy z przyjęciem i przegrywała 1:3. Po błędzie i ataku w siatkę Bryla przewaga duetu ze Stanów Zjednoczonych wzrosła do trzech punktów (5:2). Para Tri Bourne i Trevor Crabb dominowała na boisku, przewaga amerykańskich graczy wzrosła do pięciu punktów (8:3).  Po błędzie biało-czerwonych było 14:8 dla Amerykanów. Polacy byli tłem dla dobrze dysponowanych rywali, w końcówce przy stanie 20:10 zerwali się do ataku i zmniejszyli nieco przewagę Bourne i Crabba (14:20). Na więcej nie było ich stać i przegrali tę część zmagań.W drugiej partii spotkania Polacy zbudowali sobie trzypunktową przewagę (5:2), kilka chwil później był remis po 7. Przez dłuższy czas toczyła się gra punkt za punkt, na przerwie technicznej minimalnie lepszy był duet z USA, który prowadził 11:10. Poszedł on za ciosem, skutecznie zagrał na siatce i prowadził 15:12. Polacy  szybko odpowiedzieli, tym razem to oni skutecznie zagrali w obronie i doprowadzili do remisu 15:15. W końcówce seta Polacy popełnili błędy i przegrali ważny dla nich mecz. Siatkarze znad Wisły zakończyli udział w turnieju z dwoma porażkami.

Fijałek/ Bryl (POL) – Bourne/ Crabb (USA) 0:2
(14:21, 18:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę