Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Cancun II: Wyraźna porażka pary Fijałek/Bryl

WT Cancun II: Wyraźna porażka pary Fijałek/Bryl

fot. fivb-org

W meksykańskim Cancun trwa walka w cyklu World Tour. Polska para Grzegorz Fijałek i Michał Bryl walczyła w barażu o awans do 1/8 finału z włoską parą. O ile w pierwszym secie trwała jeszcze w miarę wyrównana walka, to w drugim Nicolai/Lupo całkowicie zdominowali wydarzenia na piasku i pewnie triumfowali. 

Dwie pierwsze akcje padły łupem graczy z południa Europy, ale kontra Grzegorz Fijałka doprowadziła do remisu. Trwała wyrównana walka (7:7), w której na dwa oczka prowadzenia wysunęli się Polacy. Włosi doprowadzili do kolejnego wyrównania, a blok dał im oczko więcej (14:13). Nicolai/Lupo poszli za ciosem, głównie za sprawą zagrywki (17:13) i chociaż biało-czerwoni zmniejszyli jeszcze trochę swoje straty (17:19), ale przytomna kiwka Włochów dała im triumf w tej odsłonie.Znów to Nicolai/Lupo lepiej rozpoczęli seta (2:0), natomiast polski duet nie wykorzystywał swoich szans (4:8). Na siatce o wiele lepiej prezentowali się gracze z Włoch (10:4), kontry nie wykorzystał Michał Bryl, a te pewnie kończyli włoscy plażowicze (12:5). To oni wyraźnie dyktowali warunki na meksykańskim piasku, systematycznie powiększając swoją przewagę (16:8). Włoska para była coraz bliżej triumfu, piłkę meczową dała im kiwka (20:11), a plas w sam koniec boiska zapewnił triumf.

Fijałek/Bryl [POL] – Nicolai/Lupo [ITA] 0:2
(18:21, 12:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę