Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Apeldoorn: Zwycięstwo i porażka Polek

WT Apeldoorn: Zwycięstwo i porażka Polek

fot. FIVB

W holenderskim Apeldoorn rozpoczął się turniej główny jednogwiazdkowego World Tour. Występują w nim dwie polskie pary siatkarek. Dzień od wygranej rozpoczął duet Łodej/Marcinowska, natomiast w kolejnym starciu porażkę na koncie zapisała para Ceynowa/Kielak. Przed biało-czerwonymi kolejne spotkania.

Chociaż Marta Łodej i Melania Marcinowska swój mecz wygrały w dwóch setach, to wcale nie miały łatwej przeprawy. Całe spotkanie trwało długi i każda z partii kończyła się grą na przewagi. Za każdym razem biało-czerwone wygrywały mentalnie końcówki. Holenderskie siatkarki miały szanse, by odwrócić losy odsłon, ale silniejsze były reprezentantki Polski.Od porażki turniej główny rozpoczęły Agata Ceynowa i Julia Kielak. Biało-czerwone też zmierzyły się z holenderskim duetem, a duet Tavenier/van Mill wykorzystał w każdym secie ważne piłki. Wyniki w partiach były na styku, ale końcówki lepiej rozegrały przeciwniczki Polek.

W kolejnym starciu para Łodej/Marcinowska zmierzy się z szwajcarskim duetem Zobrist/Bentele, natomiast Ceynowa i Kielak zagrają z Gretarsdottir/Vigfusdottir.

Łodej/Marcinowska POL [2] – Poiesz/Peeters NED [15] 2:0
(23:21, 23:21)

Ceynowa/Kielak POL [3] – Tavenier/van Mill NED [14] 0:2
(20:22, 19:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę