Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Apeldoorn: Zdybek i Lewandowski zagrają w finale

WT Apeldoorn: Zdybek i Lewandowski zagrają w finale

fot. cev.eu

Jakub Zdybek i Paweł Lewandowski nadal nie zwalniają tempa w Apeldoorn. Polski duet w półfinale pokonał rywali z Argentyny  i jeszcze w niedzielę powalczy o złoty medal jednogwiazdkowego turnieju.  Rywale podjęli walkę w pierwszym secie, drugiego kontrolowali już biało-czerwoni.

W półfinale rywalami Polaków byli Tomas CapogrossoBautista Amieva z Argentyny.  Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki, Argentyńczycy zdołali jednak odskoczyć na 6:4 i 9:6. Zdybek i Lewandowski poderwali się jednak do walki i wyrównali na 11:11. Rozgorzała walka punkt za punkt i tak było do momentu, gdy Polacy nie wypracowali sobie prowadzenia 20:18 i utrzymali je do końca.Jakub Zdybek i Paweł Lewandowski dobrze weszli w kolejną część meczu (6:3, 10:5). Byli oni lepsi od rywali praktycznie pod każdym względem i w krótce prowadzili już różnicą sześciu punktów (12:6). Rywale co prawda nieco zniwelowali straty (13:10), ale jak się okazało tylko na moment. Potem wydarzenia zdominowali już Polacy, do końca meczu Argentyńczycy zdobyli już tylko dwa punkty

Capogrosso/Amieva ARG [4] – Zdybek/Lewandowski POL [15] 0:2
(19:21, 12:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę