Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Apeldoorn: Zdybek i Lewandowski lepsi od Rosjan

WT Apeldoorn: Zdybek i Lewandowski lepsi od Rosjan

fot. CEV

Po udanych kwalifikacjach Jakub Zdybek i Paweł Lewandowski w piątek rozpoczęli rywalizację w turnieju głównym World Tour w Apeldoorn. Holenderskie zmagania sprzyjają polskiej dwójce, która odniosła kolejne zwycięstwo na tym terenie.

Biało-czerwoni trafili do grupy B, a w swoim pierwszym meczu mierzyli się z rosyjskim duetem Kramarenko/Hudiakow. Rywale postawili się w pierwszej partii,  w której sytuacja układała się różnie. Finalnie jednak wyrównaną końcówce na swoim koncie zapisali biało-czerwoni.Kolejna odsłona w ich wykonaniu wyglądała już dużo lepiej. Polacy nie pozwolili rywalom na jakiekolwiek zagrożenie, kontrolowali już sytuację na boisku praktycznie od początku i sięgnęli po zwycięstwo w całym spotkaniu.

Przed nimi kolejne starcie, ale rozgrywać je będą dopiero w sobotę. Rywalami w nim będą reprezentanci Holandii – Boehlé/Van Werkhoven, którzy w dwóch dość łatwych setach pokonali w pierwszym meczu egipski duet Atef/Azab.

Kramarenko/Hudiakow RUS [2] – Zdybek/Lewandowski POL [15] 0:2
(23:25, 16:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę