Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Apeldoorn: Zbydek i Lewandowski grają dalej

WT Apeldoorn: Zbydek i Lewandowski grają dalej

fot. CEV

Jakub Zdybek i Paweł Lewandowski w piątek rozpoczęli rywalizację w turnieju głównym World Tour w Apeldoorn. Na początek pokonali rosyjską parę Kramarenko/Hudiakow 2:0. W sobotę rano kolejnymi grupowymi rywalami Polaków byli gospodarze – Dirk Boehlé i Mart Van Werkhoven.

Przebieg meczu z Holendrami był bardzo podobny do spotkania z parą rosyjską. Jakub Zdybek i Paweł Lewandowski w pierwszym secie musieli się mocno napracować, aby doprowadzić do rozstrzygnięcia go na swoją korzyść. W walce na przewagi biało-czerwoni zachowali więcej zimnej krwi i pokonali rywali 27:25.W drugiej odsłonie duet Zdybek/Lewandowski szybciej rozpracowali grę rywali, a zdobyte kilkupunktowe prowadzenie pozwoliło im wygrać do 17 i cały mecz 2:0.

Tym zwycięstwem Polacy zapewnili sobie awans do rundy pucharowej turnieju w Apeldoorn.

Zdybek/Lewandowski POL – Boehlé/Van Werkhoven NED 2:0
(27:25, 21:17)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę