Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Winnik: Trzeba systematycznie pracować nad syndromem zwycięzcy

Wojciech Winnik: Trzeba systematycznie pracować nad syndromem zwycięzcy

fot. Ślepsk Malow Suwałki

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zakończyli bez zwycięstwa dwudniową rywalizację z Projektem Warszawa, która odbyła się w Arenie Ursynów. W czwartek 25 sierpnia, podopieczni Dominika Kwapisiewicza ulegli gospodarzom 0:4 (20:25, 19:25, 14:25, 19:25), natomiast w piątek zawodnicy z Suwałk przegrali 1:3 (23:25, 22:25, 28:30, 29:27).

Drużyna Ślepsk Malow Suwałki zakończyła kolejny etap przygotowań do sezonu ligowego. Dwumecz sparingowy z warszawską drużyną nie poszedł po myśli gości, którzy przegrali oba spotkania – pierwsze 0:4 (20:25, 19:25, 14:25, 19:25), a drugie 1:3 (23:25, 22:25, 28:30, 29:27).Wynik rzeczywiście jest kiepski, nawet bym powiedział bardzo. Z ośmiu rozegranych setów tylko jednego seta wygraliśmy – skomentował po meczu Wojciech Winnik – prezes Ślepska Malow Suwałki. – Sparingi odbyły się już z pełną analizą statystyczną i myślę, że w poniedziałek, we wtorek spotkamy się z trenerami i omówimy pierwsze wnioski z tego grania – dodał.

Były siatkarz zaznacza, że zespół jest aktualnie na etapie treningu i musi przez następne tygodnie wypracować syndrom zwycięscy oraz wykreować lidera zespołu. – Czynniki te widoczne były w zespole z Warszawy. Widać, że Artur Szalpuk, Damian Wojtaszek i Jan Firlej to liderzy – zwrócił uwagę Winnik. – To są zawodnicy, wokół których kręcą się akcje i to oni rozwiązują trudne sytuacje na korzyść zespołu z Warszawy – dodaje.

Kolejnym etapem przygotowań zespołu Ślepsk Malow Suwałki jest występ w turnieju partnerskim organizowanym w terminie 8-9 września przez Cerrad Enea Czarnych Radom.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę