Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Winnik: Na tę chwilę mamy 11 zawodników

Wojciech Winnik: Na tę chwilę mamy 11 zawodników

fot. Miłosz Kozakiewicz - Ślepsk Suwałki

Ślepsk Malow Suwałki nie ma jeszcze w 100% skompletowanej kadry na nowy sezon. Jak przyznał prezes klubu, do zamknięcia zespołu brakuje trzech graczy. – Na ten moment kadra składa się z 11 zawodników, zostało nam więc do zakontraktowania 3 graczy i mam nadzieję, że do końca maja zamkniemy personalnie cały skład – przyznał Wojciech Winnik.

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami, będą mogli od najbliższego poniedziałku (18 maja) wrócić do zajęć w hali. Obecnie zawodnicy przebywający w mieście, trenują na boiskach do siatkówki plażowej, wchodzących w skład kompleksu sportowego „Suwałki Beach Arena”. – Takie wiadomości są dla nas niczym tlen – mówił Wojciech Winnik, prezes zarządu MKS Ślepsk Malow Suwałki, który wspomniał również o rozpoczęciu okresu przygotowawczego. – Wiemy, że 12 września zaczynamy PlusLigę, więc na początku lipca rozpoczniemy przygotowania. Konkretny termin nie został jeszcze ustalony, ale sztab szkoleniowy pracuje nad konkretną datą – wyjaśnił Winnik i dodał: – Mamy nadzieję, że do tego czasu otrzymamy jeszcze wiele dobrych informacji dotyczących odmrażania i sytuacji zdrowotnej w Polsce, które pozwoliłoby odmrozić i wrócić na trybuny kibicom.Władze klubu cały czas pracują także nad skompletowaniem składu na nadchodzący sezon PlusLigi. – Na ten moment kadra składa się z jedenastu zawodników, zostało nam więc do zakontraktowania trzech  graczy i mam nadzieję, że do końca maja zamkniemy personalnie cały skład. Naszym celem jest pozyskanie jak najlepszych siatkarzy, wpisujących się w filozofię klubu i koncepcję zespołu na kolejne rozgrywki – tłumaczył Wojciech Winnik, który nie ukrywał, że być może w zespole pojawi się obcokrajowiec. – Mamy miejsce na zawodnika zagranicznego, ale bierzemy pod uwagę oczywiście też polskich zawodników – podsumował prezes Ślepska Malow Suwałki.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2020/2021

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę