Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Stępień: Jest bardzo dużo niewiadomych

Wojciech Stępień: Jest bardzo dużo niewiadomych

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Jest bardzo dużo niewiadomych. Oczywiście prowadzimy rozmowy wstępne z zawodnikami i ich managerami. Są już jakieś deklaracje, ale finalizowanie tych rozmów będzie dopiero wtedy, kiedy będziemy znali budżet – opisał obecną sytuację w klubie z Radomia prezes Wojciech Stępień.

Dotychczas włodarze Cerrad Enei Czarnych Radom ogłosili nazwiska pięciu zawodników, którzy pozostali w zespole z poprzedniego sezonu. Są to rozgrywający Michał Kędzierski, środkowi Michał Ostrowski i Bartłomiej Grzechnik, przyjmujący Bartosz Firszt oraz libero Mateusz Masłowski. Prezes klubu nie ukrywa, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa mocno skomplikowała sytuację i utrudniła budowanie składu na nowy sezon. – Są prowadzone rozmowy ze sponsorami. Mamy jakieś zapewnienia, ale to są tylko zapewnienia. Nie chcemy podejmować jakichś wielkich zobowiązań wobec zawodników, bo nie wiemy jaki będziemy mieć budżet. Jest bardzo dużo niewiadomych. Oczywiście prowadzimy rozmowy wstępne z zawodnikami i ich managerami. Są już jakieś deklaracje, ale finalizowanie tych rozmów będzie dopiero wtedy, kiedy będziemy znali budżet – wyjaśnił Wojciech Stępień. – Wiadomo, że wolimy pracować z zawodnikami, którzy tu byli, bo znamy ich możliwości, charaktery. Z niektórymi siatkarzami rozmawiamy, ale tak jak już wspominałem, są to tylko i wyłącznie wstępne rozmowy, a czas na finalizowanie przyjdzie jak będzie już wiadomo na czym stoimy – dodał prezes.Ostatni mecz w sezonie 2019/2020 zespół z Radomia rozegrał 11 marca. Pierwsze spotkania kolejnych rozgrywek zaplanowano dopiero na połowę września. Niewykluczone, że Czarni do treningów wrócą już w lipcu. – Rozmawiałem z trenerem Pryglem i w grę wchodzi termin w połowie lipca. Jest to jednak uzależnione od wielu składowych. Nawet jeśli do tej pory nie uda nam się w pełni ukształtować zespołu, to i tak część zawodników będzie już trenowała. Mam nadzieję, że do końca czerwca uda nam się zbudować drużynę na miarę naszego budżetu, tak aby trener spokojnie miał z kim pracować – przyznał Stępień.

źródło: cozadzien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę