Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wojciech Serafin: Wygląda to nieźle

Wojciech Serafin: Wygląda to nieźle

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wojciech Serafin poza obowiązkami pierwszego trenera MKS-u Będzin pełni również rolę asystenta sztabu reprezentacji Słowacji prowadzonej przez Marka Kardosa. Szkoleniowiec przyznał, że różnica w obowiązkach jest dość spora, bowiem w Będzinie odpowiada za cały zespół, a w zespole narodowym Słowacji jego rolą była pomoc w prowadzeniu treningów.

Tam bardziej pomagałam w treningu, chociaż Marek dał mi dużo swobody i poprowadziłem kilka treningów z reprezentacją Słowacji pod jego nieobecność. Natomiast w większości pomagałem, a tutaj jako pierwszy szkoleniowiec MKS-u Będzin mam większą odpowiedzialność przede wszystkim – ocenił.Aktualnie Wojciech Serafin przebywa już ze swoim ligowym klubem i przygotowuje go do nowego sezonu. – Najważniejsze jest to, że wszyscy są w miarę zdrowi i że mogliśmy przystąpić do treningów od poniedziałku w komplecie. Wygląda to nieźle, wszystko wyjdzie w praniu. Wygląda na to, że praca, którą wykonali moi asystenci była dobra – przyznał szkoleniowiec.

Zaczynamy od takiego sparingu-treningu w Kędzierzynie-Koźlu, w sobotę zagramy mecz kontrolny w Ostravie. W kolejnym tygodniu, w środku tygodnia mamy kolejny sparing z AZS-em Kraków i w weekend jedziemy na turniej do Wrocławia – opowiedział o planie najbliższych przygotowań.

źródło: MKS Będzin - YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę