Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Włoski gigant obniża kontrakty

Włoski gigant obniża kontrakty

fot. legavolley.it

Nawet najlepszej drużyny Serie A, ostatniego triumfator Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata nie ominie kryzys związany z pandemią koronawirusa. Lube Cucine Civitanova będzie zmuszone obciąć wypłaty z tytułu kontraktów z siatkarzami. 

Lube jest uważane za jeden z najbogatszych i najbardziej stabilnych finansowo klubów na świecie. Koronawirus nie oszczędza jednak nikogo. Nawet włoski gigant będzie musiał szukać oszczędności i redukować koszty, tam gdzie to tylko możliwe. Klub już opracował plan, który pozwoli mu utrzymać większość składu z poprzedniego sezonu, jednocześnie dochodząc do porozumienia z siatkarzami w sprawie obniżenia kontraktów.Obniżka ma wynieść pomiędzy 25, a 30 procent i najprawdopodobniej największe gwiazdy zespołu już doszły do porozumienia w tej sprawie z klubem. Zarówno Juantorena, jak i Leal oraz Kovar zaakceptowali redukcję zarobków.

 

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę