Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Włodzimierz Sadalski: Gra na piasku będzie fajnym przerywnikiem

Włodzimierz Sadalski: Gra na piasku będzie fajnym przerywnikiem

fot. archiwum

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja PreZero Grand Prix PLS, w której powalczą zespoły PlusLigi, TAURON Ligi oraz Tauron 1. Ligi. Siatkarki zagrają w Gdańsku, natomiast siatkarze w Krakowie. – Turnieje z udziałem drużyn ligowych w siatkówkę plażową jest znakomitym pomysłem, który wypalił w poprzednim sezonie – przyznał Włodzimierz Sadalski.

Turniej kobiet rozpocznie się 29 lipca w Gdańsku i potrwa do 1 sierpnia. – Woda, piasek i słońce… Czego więcej trzeba w wakacje. Turnieje z udziałem drużyn ligowych w siatkówkę plażową jest znakomitym pomysłem, który wypalił w poprzednim sezonie. Trudno więc dziwić się szefom Polskiej Ligi Siatkówki, że zdecydowali się na powtórkę w tym roku – stwierdził mistrz olimpijski i świata Włodzimierz Sadalski.Siatkarze zmierzą się w Krakowie. Ich turniej rozpocznie się 5 sierpnia, a zakończy 8 sierpnia. Podobnie jak rok temu, również w drugiej edycji każdy z zespołów wystąpi w czteroosobowym składzie. – W takim układzie jest mnogość rozwiązań w ataku. Akcje są widowiskowe, przeciągane, miłe dla oka i przeprowadzane bardzo szybko – podkreślił były siatkarz.

Drużyny rywalizować będą do dwóch wygranych setów, podobnie jak rok temu. Tym razem zmieni się jednak system rozgrywania turniejów – siatkarze i siatkarki zagrają tzw. systemem brazylijskim. Triumfatorem pierwszej edycji w wykonaniu panów był Jastrzębski Węgiel, natomiast w rozgrywkach pań wygrał Pałac Bydgoszcz. – W poprzednim sezonie oglądałem niektóre mecze i widziałem kilka fajnych spotkań. Nie mam wątpliwości, że w tym roku będzie podobnie. Gra na piasku będzie fajnym przerywnikiem w przygotowaniach do rozgrywek TAURON Ligi i PlusLigi – zakończył Włodzimierz Sadalski.

źródło: opr. własne, tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę