Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Włodzimierz Sadalski: Atuty finalistek są równe

Włodzimierz Sadalski: Atuty finalistek są równe

W sobotę w Rzeszowie miejscowy Developres SkyRes podejmie Grupę Azoty Chemik Police w trzecim meczu finału TAURON Ligi. Po dwóch spotkaniach jest remis 1:1. – Atuty obu zespołów są równe – mówi mistrz olimpijski i świata Włodzimierz Sadalski.

W pierwszym spotkaniu w Rzeszowie gospodynie wygrały 3:2. W drugim w Policach padł również taki sam wynik dla miejscowych. Zespół gości prowadził 2:0, ale zszedł pokonany. – Wiemy z doświadczenia, że prowadzenie 2:0 rzadko gwarantuje końcowy sukces. Trzeba przy tej przewadze wyjść na boisko i wygrać jeszcze jednego seta, a rywalizacja zaczyna się od stanu 0:0. Na tym polega piękno siatkówki – podkreśla Włodzimierz Sadalski i przypomina, że żadna z drużyn nie straciła atutu własnego boiska.Dotychczasowy przebieg rywalizacji wskazywałby na mocno wyrównane możliwości finalistek. – Oba zespoły znają się znakomicie. Wiedzą o sobie wszystko. W takiej grze jak np. jutro otwiera się pole możliwości dla działań trenerów. Na pewno teraz ze swoimi współpracownikami myślą nad taktyką, nad zaskoczeniem rywalek. Czy wymyślą? Nie wiem – powiedział Sadalski i dodał: – W dotychczasowych meczach trenerzy znakomicie reagowali na wydarzenia na boisku.

Zdaniem mistrza olimpijskiego i świata gra do końca play-off może być wyrównana. – Jutro może też zadecydować dyspozycja dnia. Sobie życzyłbym i kibice chyba również, żeby gra toczyła się do piątego meczu, po pięć setów w każdym, a w ostatnim tie-breaku padł wynik 15:13 dla którejś z drużyn – zakończył Włodzimierz Sadalski.

źródło: tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę