Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Wilfredo Leon: Rosjanie zaryzykują mocną zagrywkę

Wilfredo Leon: Rosjanie zaryzykują mocną zagrywkę

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wilfredo Leon bardzo dobrze zna rosyjską siatkówkę. Cztery sezony spędził w Zenicie Kazań. Przed wtorkowym ćwierćfinałem mistrzostw Europy wskazał mocne punkty przeciwników, na których powinni oprzeć swoją grę. – Na pewno Rosjanie zaryzykują mocną zagrywkę i będą chcieli atakować górą. My też jesteśmy wysocy, też umiemy skakać i mam nadzieję, że będzie to bardzo dobry mecz – powiedział Leon. 

W kadrze Rosji brakuje typowego atakującego. Na tej pozycji gra ostatnio przyjmujący Jegor Kliuka, ale Wilfredo Leon nie traktuje tego jako słaby punkt Rosjan.Nie zaryzykuję stwierdzenia, że Rosja jest osłabiona brakiem nominalnego atakującego. Na pewno jest to trochę inna gra, bo normalnie Kliuka przyjmuje i atakuje, a na boisku jest wtedy bardzo regularny Michajłow. Teraz Michajłowa nie ma, ale zobaczymy, co zagrają Rosjanie – ocenił.

– Mamy oczywiście plan taktyczny na Rosję, ale nie mogę go zdradzić. Powiem tylko tyle, że kluczowa będzie gra na wysokim poziomie każdego z zawodników – zakończył przyjmujący reprezentacji Polski.

Cały materiał wideo dostępny w serwisie Polsatu Sport

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę