Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Wiktoria Maksajda będzie grała kolejny sezon w 7R Solna Wieliczka

fot. Michał Szymański

Swoją karierę w Wieliczce zdecydowała się kontynuować przyjmująca Wiktoria Maksajda.  – Zostaję w 7R Solna na następny sezon z myślą o rozwoju i dalszym kształceniu swoich umiejętności. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie uda mi się pokazać z jeszcze lepszej strony na boisku i że razem z dziewczynami powalczymy o wyższą lokatę niż w sezonie 2020/2021. Cieszę się, że mogę zostać w Solnej rodzinie na kolejny sezon – powiedziała młoda zawodniczka.

Wychowanka Setbola Oświęcim w debiutanckich rozrywkach zdobyła dla wielickiej drużyny 97 punktów. Solna wykonała plan jakim było utrzymanie. W pierwszej rundzie wieliczanki pokonały wyżej notowane drużyny, były rewelacją rozgrywek.– W sezonie 2020/21 wykonałyśmy z góry założony plan – utrzymałyśmy się w lidze, kończąc na 11. miejscu. Jednak my same po pierwszej rundzie, zakończonej wysoko, miałyśmy większe oczekiwania co do końca, druga runda niestety nie poszła po naszej myśli. Jeżeli chodzi o moje osobiste, odczucia jestem bardzo zadowolona, ponieważ był to mój pierwszy sezon w seniorce, a mogłam pokazać się na boisku w każdym meczu – w niektórych więcej, w niektórych mniej. Była to dla mnie duża szansa do rozwoju, bo jak wiadomo inaczej jest doskonalić swoje umiejętności tylko na treningach, a inaczej wejść w mecz i grać na bardziej doświadczone zawodniczki ode mnie. Bardzo cieszyło mnie zaufanie ze strony trenera i kibiców. Uważam, że to był mój bardzo dobry początek w 1. lidze  – podsumowała swój debiutancki sezon na boiskach I ligi Wiktoria Maksjada.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet na sezon 2021/2022

źródło: 7R Solna Wieliczka - facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę