Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Wiemy z kim Polacy zmierzą się na ME U-17

fot. CEV

Młodzi reprezentanci Polski dowiedzieli się już, kiedy i z kim zmierzą się w grupie na mistrzostwach Europy do lat 17, które w dniach 10-18 lipca zostaną rozegrane w Albanii. Polacy trafili do grupy drugiej.

Polacy zapewnili sobie awans na tegoroczne mistrzostwa Europy do lat 17 w Tiranie już w marcu, kiedy triumfowali na mistrzostwach Europy Wschodniej w Tibilisi. Teraz poznali dokładny terminarz i rywali, z którymi zmierzą się w pierwszej fazie turnieju.W grupie młodzi polscy siatkarze zagrają z Bułgarią, Włochami, Czechami, Serbią i Austrią. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do półfinałów i między sobą rozstrzygną, kto zdobędzie medale. Te ekipy, które zakończą fazę grupową na trzecim i czwartym miejscu, zmierzą się następnie w półfinałach i meczach klasyfikacyjnych o pozycje 5-8.

Grupa A: Albania, Turcja, Rosja, Belgia, Łotwa, Słowenia
Grupa B: Bułgaria, Włochy, Czechy, Polska, Serbia, Austria

Terminarz meczów reprezentacji Polski podczas ME U-17 siatkarzy (faza grupowa):

10.07 (sobota):
15:00 Włochy – Polska

11.07 (niedziela):
15:00 Polska – Austria

12.07 (poniedziałek):
15:00 Serbia – Polska

14.07 (środa):
15:00 Czechy – Polska

15.07 (czwartek):
20:00 Polska – Bułgaria

źródło: cev.eu, opr. własne

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę