Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wielki pech Eleny Perinelli

Wielki pech Eleny Perinelli

fot. fivb-org

Zawodniczka Reale Mutua Fenera Chieri – Elena Perinelli – może mówić o wielkim pechu. Podczas spotkania z Imoco Volley Conegliano 25-letnia przyjmująca w drugim secie doznała kontuzji prawego kolana. Badanie rezonansem magnetycznym oraz USG potwierdziły, że kontuzja jest poważna. Diagnoza: uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego oraz uszkodzenie łąkotki wewnętrznej i zewnętrznej.

Przyjmującą czeka w najbliższych dniach zabieg rekonstrukcji artroskopowej, po której nastąpi długi okres rehabilitacji.Elena Perinelli broni barw Reale Mutua Fenera Chieri od sezonu 2016/2017. Jej ekipa aktualnie plasuje się na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 44 punktów. Przypomnijmy, że we włoskim zespole grają również, doskonale znane z polskich boisk, Kaja Grobelna i Alexandra Frantti.

Poważna kontuzja to duże osłabienie nie tylko dla zespołu z Chieri, ale również spowolnienie kariery Eleny Perinelli. 25-latka ma na swoim koncie wicemistrzostwo Włoch z 2012 roku, zaś w karierze reprezentacyjnej odnosiła sukcesy z kadrą młodzieżową – w 2011 roku zdobyła wicemistrzostwo Europy kadetek, zaś rok później brązowy medal ME juniorek. Podczas tych turniejów odbierała również nagrody indywidualne.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę